sobota, 1 września 2012

I ja się załapałam czyli Versatile Blogger Award

Żyję, żyję, nie zginęłam jeszcze chociaż w wir pracy wpadłam na dobre.
Tylko dlaczego takie słowa w moich ustach brzmią coraz bardziej powszednio?
Pracoholizm.Na szczęście udało się mi się znaleźć chwilę i dołączyć do międzyblogowej zabawy do której nominowała mnie Fuchsia za co serdecznie Jej dziękuję :)
Po raz pierwszy zostałam włączona do takiej zabawy i mimo, iż kojarzy mi się to z dziecinnymi "łańcuszkami szczęścia", zgodnie z zasadami postanowiłam podzielić się paroma faktami na swój temat :)

ZASADY:

1. Nominować 15 blogów do wyróżnienia
2. Poinformować wybranych przez siebie Blogerów o wyróżnieniu
3. Wyłonić o sobie 7 faktów
4. Podziękować Blogerowi, który Cię nominował u Niego na blogu
5. Zawiesić nagrodę na swoim blogu

7 FAKTÓW O MNIE:

1. Uwielbiam sporty wszelkiej maści. Próbowałam już chyba wszystkiego, co tylko jakkolwiek mnie zainteresowało: pływanie, biegi, jazda na łyżwach, karate, taniec, akrobatyka, windsurfing czy tenis. Jednakże są dwa, które stały się moją miłością: snowboarding po pierwsze a po drugie aggresive inline skating. Tak, wiem, nie wyglądam :)


2. Moja wyobraźnia jest bardziej wybujała niż niejednej siedmiolatki.

3. Perfekcjonistka w każdym calu, każdym jednym, dosłownie. Nie uznaję tego, że mogę na coś nie mieć w życiu wpływu. A to bywa zgubne, przekonałam się o tym już nie raz.

4. Uwielbiam się uczyć języków. W każdym znajdzie się coś, co mnie zainteresuje.

5. Zdecydowanie bardziej lubię język angielski niż polski. Tak, wiem, nie powinnam się do tego przyznawać ale taka prawda... Za to moją największą miłością jest język włoski, który zamierzam opanować do perfekcji (patrz punkt 3 :)

6. Marzyły mi się studia za granicą, w Anglii konkretniej, lecz niestety marzenia na chwilę obecną prysnęły jak bańka mydlana. Jak to mówią: "co się odwlecze to nie uciecze". Dlatego właśnie planuję jak najszybciej uciec z Polski i dalsze studia kontynuować za granicą, najlepiej w Londynie <3

7. Uwielbiam przyrządzać skomplikowane potrawy przy czym nie umiem im zrobić ładnych zdjęć :( Z ciastem drożdżowym dogadujemy się jak najlepsi przyjaciele za to jestem mistrzem w muffinkowym zakalcu!


Jest wiele blogów, które chciałabym nominować lecz mam wrażenie, że już wszystkie brały udział w tej zabawie, ostałam się jako nieliczna :) Tak więc, zdając sobie sprawę z tego, że nie każdy takie zabawy lubi zapraszam wszystkich pozostałych chętnych :) Każdy blog jest na swój sposób szczególny i wyjątkowy przez co zasługuje na nominację :)


A w najbliższym czasie zapraszam na parę nowych przepisów!


5 komentarzy:

 1. Też wolę angielski od polskiego i lubię uczyć się języków. :)
  Czekam na przepisy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. absolutnie nie zgadzam się z punktem 7- temat o zdjęciach :P są piękne i apetyczne! czekam na przepisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam Cię na moim blogu: http://krainaroznychsmakow.blogspot.com/2012/09/versatile-blogger-award.html

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Nie odwiedzałam Cię jakiś czas i masz jeszcze ode mnie nominację :D Na szczęście nie ma limitu :))

  OdpowiedzUsuń